DJI Osmo 360 Standard Combo + 250cm Extended Carbon Fiber Selfie Stick
Brand: DJI
Price: €404,00
✓ In Stock · Free Shipping
SKU: caebe63f-e084-4c32-8c14-5ae077695e8e
Description
Sensor-Typ: CMOS
Sensorgröße: 4/3"
Videoaufnahmen: UHD, 8K, HD, Full HD, 5K
Framerate bei 4K: 120 fps
Framerate bei Full HD: 30 fps
Video-Dateiformat: MP4 (H.264/HEVC)
Videoauflösung: 7680 × 3840p (50fps)
Foto-Dateiformat: JPEG
Aufnahmeprogramme: Zeitlupe, Zeitraffer
Aufnahme-Funktionen: 360° Panorama, HDR
Outdoor-Funktion: wasserdicht
wasserdicht bis: 10 m
Abmessungen: 61 x 36,3 x 81 mm
Gewicht: 183 g
Objektivtyp: Ultraweitwinkel
max. Sichtwinkel: 360 °
Lichtempfindlichkeit ISO: 100 - 51200
Fokus-Funktion: Autofokus
Displaygröße: 2 Zoll
Displayauflösung: 314 x 556 Pixel
Display-Eigenschaften: Touchscreen
Bildstabilisator Typ: Elektronischer Bildstabilisator (EIS), HorizonSteady, RockSteady
Anschlüsse: USB
Konnektivitäten: Bluetooth, WLAN
Ausstattung: Bildstabilisator, Mikrofon, Touchscreen
interne Kamerafunktionen: Rauschunterdrückung
Steuerung über: Touch
WLAN-Funktionen: Ansicht auf Tablet, Ansicht auf Smartphone
Motivprogramme: Sonnenaufgang, Sonnenuntergang, Nachtaufnahme
Speichermedien: Speicherkarte, interner Speicher
unterstützte Speicherkarten: micro SD, micro SDXC
Stromversorgung: Lithium Ionen Akku
Akkukapazität: 1.950 mAh
Spannung: 3,87 V
Akkulaufzeit Video: 100 min.
Serie: DJI Osmo
Lieferumfang: Gebrauchsanleitung, Akku, Schutzhülle, Reinigungstuch, USB-Kabel, Objektivdeckel
Farbe: grau
Specifications
| Produkttypen | 4K-Action-Cam, 360-Grad-Kamera, Action-Kamera |
|---|---|
| Sensor-Typ | CMOS |
| Sensorgröße | 4/3" |
| Videoaufnahmen | UHD, 8K, HD, Full HD, 5K |
| Framerate bei 4K | 120 fps |
| Framerate bei Full HD | 30 fps |
| Video-Dateiformat | MP4 (H.264/HEVC) |
| Videoauflösung | 7680 × 3840p (50fps) |
| Foto-Dateiformat | JPEG |
| Aufnahmeprogramme | Zeitlupe, Zeitraffer |
| Aufnahme-Funktionen | 360° Panorama, HDR |
| Outdoor-Funktion | wasserdicht |
| wasserdicht bis | 10 m |
| Abmessungen | 61 x 36,3 x 81 mm |
| Gewicht | 183 g |
| Objektivtyp | Ultraweitwinkel |
| max. Sichtwinkel | 360 ° |
| Lichtempfindlichkeit ISO | 100 - 51200 |
| Fokus-Funktion | Autofokus |
| Displaygröße | 2 Zoll |
| Displayauflösung | 314 x 556 Pixel |
| Display-Eigenschaften | Touchscreen |
| Bildstabilisator Typ | Elektronischer Bildstabilisator (EIS), HorizonSteady, RockSteady |
| Anschlüsse | USB |
| Konnektivitäten | Bluetooth, WLAN |
| Ausstattung | Bildstabilisator, Mikrofon, Touchscreen |
| interne Kamerafunktionen | Rauschunterdrückung |
| Steuerung über | Touch |
| WLAN-Funktionen | Ansicht auf Tablet, Ansicht auf Smartphone |
| Motivprogramme | Sonnenaufgang, Sonnenuntergang, Nachtaufnahme |
| Speichermedien | Speicherkarte, interner Speicher |
| unterstützte Speicherkarten | micro SD, micro SDXC |
| Stromversorgung | Lithium Ionen Akku |
| Akkukapazität | 1.950 mAh |
| Spannung | 3,87 V |
| Akkulaufzeit Video | 100 min. |
| Serie | DJI Osmo |
| Lieferumfang | Gebrauchsanleitung, Akku, Schutzhülle, Reinigungstuch, USB-Kabel, Objektivdeckel |
| Farbe | grau |
Reviews
Spot on mate, spot on
Wow! Amazing value
100% would buy again
Amazing service and product 👍
Top quality
Worth the investment for sure
FAQ
How long does delivery take?
Delivery typically takes 2-3 business days within Germany and up to 5 business days to other EU countries. For delivery outside EU it depends, but usually not more than 2 weeks.
Is it a new or refurbished product?
It's brand new unopened original product.
Can I get invoice as company?
Yes! During checkout, check "I have a VAT number" in the shipping address section, enter your VAT number, and select the option to remove VAT. The invoice with reverse charge will be generated automatically and attached to your confirmation email.
What if product damaged during delivery?
Delivery is insured, and we as store take full responsibility for that. If product damaged, please send us email to initiate return.
Can I return the product?
Yes, you have 14 days to return the product. More details in our Return Policy.
Is there a warranty?
Yes, we offer a 2-year warranty on all products.
What payment methods do you accept?
We accept credit cards, debit cards, and bank transfers for your convenience.
Do you ship for free?
Yes, we offer free shipping on all orders across Europe.
Which countries do you ship to?
We ship worldwide to all countries with free shipping on every order.
How do I make a warranty claim?
Contact our customer support with your order number and a description of the issue. We will arrange a replacement or repair within the 2-year warranty period.
How can I track my order?
Once your order ships, you will receive a tracking number via email. You can use this number to track your package on the carrier's website.
How long does international delivery take?
Delivery to EU countries typically takes 2-5 business days. For countries outside the EU, delivery takes 5-14 business days depending on the destination.