GoPro Fusion Standard Edition
Brand: GoPro
Price: €212,00
✓ In Stock · Free Shipping
SKU: 7a4e2f66-336b-4256-80eb-a75a73bba4f2
Description
Produkt-Highlights: Filmaufnahme in 5.2K, Overcapture-Funktion, Bedienung durch Sprachbefehl
Auflösung gesamt: 18 Megapixel
Effektive Auflösung: 12,5 Megapixel
Sensor-Typ: CMOS
Videoaufnahmen: UHD, 5.2K, HD, Full HD
Video-Dateiformat: MPEG-4 AVCHD (AVC/H.264)
Audio-Eigenschaften: Stereo, Windfilter
Aufnahmeprogramme: Zeitraffer, Time-Shift, Zeitlupe, Serienbilder
Aufnahme-Funktion: 360° Panorama
Outdoor-Funktion: wasserdicht
wasserdicht bis: 5 m
Abmessungen: 74 x 74 x 36 mm
Gewicht: 225 g
Objektivtyp: Ultraweitwinkel
max. Sichtwinkel: 360 °
Fokus-Funktion: Fixfokus
Displaytyp: Kontrollanzeige
Bildstabilisator Typ: Sphärischer Bildstabilisator
Anschlüsse: USB
Konnektivitäten: Bluetooth, WLAN
Ausstattung: zusätzliches Frontdisplay, GPS, Gyroskop, Kompass, Bildstabilisator, Mikrofon, Sprachsteuerung
WLAN-Funktionen: Ansicht auf Tablet, App Funktionalität, Ansicht auf Smartphone
Belichtungsfunktion: Automatik (P)
Weißabgleichprogramme: Automatik, Benutzerdefiniert
Speichermedium: Speicherkarte
unterstützte Speicherkarten: micro SD
Stromversorgung: Lithium Ionen Akku
Akkukapazität: 2.620 mAh
Akkulaufzeit Video: 80 min.
Serie: GoPro Fusion
Farbe: schwarz
Specifications
| Produkttypen | 4K-Action-Cam, 360-Grad-Kamera, Action-Kamera |
|---|---|
| Produkt-Highlights | Filmaufnahme in 5.2K, Overcapture-Funktion, Bedienung durch Sprachbefehl |
| Auflösung gesamt | 18 Megapixel |
| Effektive Auflösung | 12,5 Megapixel |
| Sensor-Typ | CMOS |
| Videoaufnahmen | UHD, 5.2K, HD, Full HD |
| Video-Dateiformat | MPEG-4 AVCHD (AVC/H.264) |
| Audio-Eigenschaften | Stereo, Windfilter |
| Aufnahmeprogramme | Zeitraffer, Time-Shift, Zeitlupe, Serienbilder |
| Aufnahme-Funktion | 360° Panorama |
| Outdoor-Funktion | wasserdicht |
| wasserdicht bis | 5 m |
| Abmessungen | 74 x 74 x 36 mm |
| Gewicht | 225 g |
| Objektivtyp | Ultraweitwinkel |
| max. Sichtwinkel | 360 ° |
| Fokus-Funktion | Fixfokus |
| Displaytyp | Kontrollanzeige |
| Bildstabilisator Typ | Sphärischer Bildstabilisator |
| Anschlüsse | USB |
| Konnektivitäten | Bluetooth, WLAN |
| Ausstattung | zusätzliches Frontdisplay, GPS, Gyroskop, Kompass, Bildstabilisator, Mikrofon, Sprachsteuerung |
| WLAN-Funktionen | Ansicht auf Tablet, App Funktionalität, Ansicht auf Smartphone |
| Belichtungsfunktion | Automatik (P) |
| Weißabgleichprogramme | Automatik, Benutzerdefiniert |
| Speichermedium | Speicherkarte |
| unterstützte Speicherkarten | micro SD |
| Stromversorgung | Lithium Ionen Akku |
| Akkukapazität | 2.620 mAh |
| Akkulaufzeit Video | 80 min. |
| Serie | GoPro Fusion |
| Farbe | schwarz |
Reviews
Second purchase already! Love it
Best purchase I've made in ages
Fantastic, ordering more!
⭐⭐⭐⭐⭐
Great value for money. Will definitely be buying again.
10 out of 10
Great value for money
Top stuff!
Amazing 👌
Spot on
FAQ
How long does delivery take?
Delivery typically takes 2-3 business days within Germany and up to 5 business days to other EU countries. For delivery outside EU it depends, but usually not more than 2 weeks.
Is it a new or refurbished product?
It's brand new unopened original product.
Can I get invoice as company?
Yes! During checkout, check "I have a VAT number" in the shipping address section, enter your VAT number, and select the option to remove VAT. The invoice with reverse charge will be generated automatically and attached to your confirmation email.
What if product damaged during delivery?
Delivery is insured, and we as store take full responsibility for that. If product damaged, please send us email to initiate return.
Can I return the product?
Yes, you have 14 days to return the product. More details in our Return Policy.
Is there a warranty?
Yes, we offer a 2-year warranty on all products.
What payment methods do you accept?
We accept credit cards, debit cards, and bank transfers for your convenience.
Do you ship for free?
Yes, we offer free shipping on all orders across Europe.
Which countries do you ship to?
We ship worldwide to all countries with free shipping on every order.
How do I make a warranty claim?
Contact our customer support with your order number and a description of the issue. We will arrange a replacement or repair within the 2-year warranty period.
How can I track my order?
Once your order ships, you will receive a tracking number via email. You can use this number to track your package on the carrier's website.
How long does international delivery take?
Delivery to EU countries typically takes 2-5 business days. For countries outside the EU, delivery takes 5-14 business days depending on the destination.